Доставка та Гарантія на меблі

Незалежно від Вашого місця проживання ми доставимо меблі прямо до Вашого дому. Зробивши замовлення в один зі способів, запропонованих на сторінці Оплата, Ваше замовлення стає в чергу на виконання при переоаплаті всього 10% від вартості. Термін виконання може становити від 1-14 днів, в залежності від наявності замовлених меблів на складі. Товар доставляється в розібраному виді. Точний час доставки попередньо узгоджується з замовником.

Умови доставки по Україні

З метою надати максимальний комфорт для якого більшої кількості покупців ми доставляємо меблі у будь-яку точку України! Доставка виконується, будь-яким, зручним для Вас перевізником. Або нашим транспортом в межах Львівської і Івано-Франківської областей

Після отримання замовлення ми будемо тримати Вас у курсі всіх етапів його виконання: повідомимо про надсилання рахунку-фактури для оплати, про отримання коштів на наш рахунок, про точний час доставки меблів або час прибуття на склад перевізника.

Прийом замовлених меблів

Щойно отримавши меблі Вам буде потрібно відразу перевірити їхню цілісність, зокрема, скло, фасади та дзеркала, а потім перевірити ще раз уже після складання.

Про умови безкоштовної заміни виробником бракованої деталі читайте на сторінці Гарантія.

Вартість монтажу замовлених меблів

Монтаж становить 5% від загальної вартості замовлення. Ви можете відмовитись від нього і змонтувтаи меблі самостійно — в кожній упаковці є відповідна інструкція. Навішування верхніх тумб і підрізання нижніх, а також врізання мийки оплачуються окремо. 

Ми надаємо гарантію на будь-які меблі, котрі Ви придбали в інтернет-магазині "Меблі-VIP". Термін гарантії становить від 1 до 1.5 року, в залежності від фабрики-виробника і від того, чи меблі збирали наші майстри чи Ваші. Ми стараємось забезпечувати покупців якісним товаром. Проте у випадку виявлення дефекту в якомусь елементі його не треба монтувати, оскільки Ви втратите на нього гарантію. Повідомте нас про виявлений дефект по тел. 099-492-4776. Відповідні заходи щодо претензії по рекламації або недокомплектації зазвичай вживаються на протязі 15 робочих днів.

Гарантія

Претензію можна скласти в електронній формі і надіслати на нашу пошту meblivip.if собачка gmail.com або занести в письмовій формі у наш офіс за адресою: Івано-Франківськ вул. Дністровська 45а, 3-ій поверх офіс 25а.

В претензії мають бути вказані або додані до неї:

 • товарна накладка (чек) з печаткою
 • фото деталі з дефектом та артикула (наклейки) тієї коробки, в якій була упаковна деталь або була відсутня взагалі
 • номер або найменування деталі згідно паспорта (схеми збирання меблів)

Гарантійне обслуговування меблів здійснюється:

 • при наявності товарного чеку
 • при дотриманні покупцем умов експлуатації і зберігання меблів

Гарантія не діє якщо:

 • були допущені механічні пошкодження з вини покупця
 • покупцем були зроблені зміни в конструкції меблів, були перевантаження або використання меблів не за призначенням
 • претензії виставленні щодо скла або дзеркал, цілісніть яких мала бути перевірена покупцем при доставці меблів

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він:

 • якщо збережено його товарний вигляд
 • не використовувався
 • збережено споживчі властивості, пломби, ярлики
 • наявний також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром 

 


УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузером Internet Explorer 6!
Необхідно оновити версію браузера!
Введіть у цьому полі слова для пошуку меблів і просто зачекайте одну-дві секунди