MatroLuxe

Нет заданного изображения

  MatroLuxe - мультибрендова компанія з іноземними інвестиціями та новітніми європейськими технологіями з широким асортиментом продукції: ортопедичні матраци, аксесуари для сну, корпусні, м'які та безкаркасні меблі, які відповідають світовим стандартам якості і естетики.

     Продукція MATROLUXE ДАЛЕКО ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ
Поєднання передових технологій та інноваційних розробок, постійне розширення і креативність асортименту, незмінно високі вимоги до якості і екологічних властивостей матеріалів зробили MatroLuxe безперечним лідером українського ринку, все більшої популярності продукція Matroluxe набуває далеко за межами України (експортуючи свою продукцію до Німеччини, США, Ізраїль, Італію, Росію, Казахстан, Киргизстан, Mолдову, Білорусію, Литву, Туркменістан та інші країни).

    ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ MATROLUXE НЕ МАЄ АНАЛОГІВ НА РИНКУ
Матраци і меблі компанії MatroLuxe не має аналогів на ринку завдяки використанню ексклюзивних розробок, впровадженню власних інноваційних технологій, пізнаваному вишуканому стилю та незмінному слідуванню стандартам найвищої якості. Вся продукція має міжнародний сертифікат контролю якості ISO 9001:2008 і Сертифікат відповідності УкрБУДСЕРТ (відповідність ГОСТам), гігієнічні висновки на готові вироби та матеріали.

  Широкий спектр продукції
Колосальний творчий потенціал і високий професіоналізм нашої команди дозволяють надавати нашим клієнтам винятковий за різноманітністю і широкий спектр продукції найвищої майстерності виготовлення. Matroluxe задовольнити і передбачити запити найбільш вимогливих і вимогливих покупців.

   Оперативне реагування на тенденції меблевого ринку
Завдяки власному виробництву практично повного циклу (виготовлення пружинних блоків, прошивка тканин, складання виробів на автоматизованих лініях і т. д.), ми маємо можливість оперативно реагувати на швидко мінливі тенденції меблевого ринку та будь-які побажання наших клієнтів.

    Власний АВТОПАРК І ЛОГІСТИКА
Наявність власного автопарку та організованою і добре налагодженої логістики з IT-забезпеченням дозволяє гарантовано і своєчасно доставляти продукцію в будь-яку точку України і 16 країн світу.

     ВИСОКУ ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ В УСЬОМУ
MatroLuxe гарантує тільки високу якість продукції та увагу до всіх деталей. Кожен з наших покупців знаходить для себе оптимальний варіант, що враховує його особисті переваги. А якщо ваші бажання ми не передбачили, то так само професійно і з вищою якістю спеціально для вас MatroLuxe виготовить індивідуальну модель.