Статті про меблі

Як вибрати меблі для дитячої кімнати

Вибір меблів для дитини, нелегке завдання. Ми хочемо, щоб вони служили багато років і були одночасно практичні, а також сподобались нашій дитині.

                     

Дитяча "Інді" Гербор

Дитяча кімната це помешкання в помешкані. Дитина повинна знайти місце для сну , гардеробу , місце для хоб...

Детальніше...

Як вибрати меблі для дитячої кімнати

     Вибір меблів для дитини, нелегке завдання. Ми хочемо, щоб вони служили багато років і були одночасно практичні, а також сподобались Вашій дитині.
Дитяча кімната це помешкання в помешкані. Дитина повинна знайти місце для сну , гардеробу , місце для хобі , розвиватку навичок і гри, а також місце , щоб робити домашнні завдання. Вибирати меблі не так і легко , тому що те , що подобається нам , батькам, не завжди підходить дитині.

Детальніше...

Чим мити меблі з ДСП?

     Сучасне меблеве виробництво широко використовує ЛДСП - даміновані деревно-стружкові плити для виготовлення меблів. Це матеріал володіє високою міцністю, не схильний до розсихання і розшарування, в ньому не заводяться грибки плісняви ​​і жучки, але незважаючи на наявність цих якостей, він потребує догляду, щоб якомога довше зберегти свої властивості і характеристики. Як же доглядати за меблями з ДСП, щоб вона якомога довше зберігала бездога...

Детальніше...

Як вибрати меблі для вітальні

     Як вибрати меблі для вітальні?
Якщо ви хочете досягти комфорту, вибирайте класичний стиль і виділіть час на заміри. Почнемо з основного. В кожній вітальні повинен бути диван, журнальний стіл і крісло. Продумайте як ви використає простір кімнати, де ви плануєте читати і дивитись тел...

Детальніше...


УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузером Internet Explorer 6!
Необхідно оновити версію браузера!
Введіть у цьому полі слова для пошуку меблів і просто зачекайте одну-дві секунди