Як вибрати меблі для дитячої кімнати

     Вибір меблів для дитини, нелегке завдання. Ми хочемо, щоб вони служили багато років і були одночасно практичні, а також сподобались Вашій дитині.
Дитяча кімната це помешкання в помешкані. Дитина повинна знайти місце для сну , гардеробу , місце для хобі , розвиватку навичок і гри, а також місце , щоб робити домашнні завдання. Вибирати меблі не так і легко , тому що те , що подобається нам , батькам, не завжди підходить дитині.

Дитяча "Інді" Гербор

Дорослі не дивляться  що буде через кілька років. Ми хочемо , щоб дитина мала свої меблі протягом тривалого часу , щоб вони підходили до віку і були практичні.


Діти , особливо в підлітковому віці , хочуть мати те , що модно , підходить до характеру і підкреслює його індивідуальність. Улюблені кольори , багато шухляд для дрібних предметів , шафа  яка підійде для улюбленого одягу. Більше того , дитина хоче мати свою кімнату яка підкреслтиь її особистостість і смак.

Як примирити ці два світи , щоб мати можливість вибрати ідеальні меблі для кімнати вашої дитини?

Власна кімната

Власна кімната це перший крок у доросле життя і самостійністьі. Дитина повинна відчувати себе в своїй кімнаті , як у власному просторі, добре і впевнено , щоб мати можливість в кінцевому підсумку реалізувати свої плани на майбутнє.

Якщо ви хочете щоб дитина перейшла у свою кімнату без стресу і негативних емоцій , то створімо його разом з  дитиною. Хай молода людина розровість про свою омріяну кімнату, що на його думку там повинне бути, яких кольорів не має забракнути? Разом виберіть меблі, нехай дитина має в цьому виборі своє слово- в розумних межах звичайно .

Дитина має почуватися у своїй кімнаті безпечно і зручно . Завдяки цьому дитина матиме велике бажання вчитися і розвивати свої навички . Крім того , відчуватиме себе важливими і буде мати свої власні чотири стіни .

Вибір кольору

Кольори в кімнаті дитини це не тільки дизайн , але і можливість  створити гарний настрій.  Білий в поєднанні з будь-яким іншим кольором , створює неймовірний контраст і в кімнаті стає затишно , підкреслюється характер молодої людини , а також створюється казковий світ. При виборі рожевого , дівчата можуть відчути себе принцесою.

Давно відомо , що колір впливає на людський дух . Якщо ваша дитина активна і енергійна, то стримані кольори допоможуть її заспокоїти . З іншого боку , якщо ваша дитина сором'язлива - яскраві кольори можуть стимулювати до навчання і дій.

                       

Функціональність


Міцний і зручний письмовий стіл з надставкою і практичні висувні ящики дозволяють стежити за порядком на місці науки . Крім того , різні полиці і відсіки допомогають мати усе під рукою. Зошити , книги і шкільне приладдя мають  своє конкретне місце. Те , що не поміститься у вашому столі або на надстваці , можемо поставити на  полиці або в комод .

Також потрібна містка  шафа , щоб діти молодшого віку могли використовувати для зберігання одягу та іграшок. Чим старша дитина тим більше цінує моду , вона хоче  добре виглядати і мати все в порядку . Залежно від  потреб вашої дитини , ми можемо купити 2, 3 або 4 дверну шафу .

Ліжка це інша історія , це зона відпочинку і сну і вона є досить важлива, якщо не найважливішою.  Додатковий ящик розташований під ліжком ,досить практичний, дитина може поміститися в нього все, що потрібно. Завдяки приліжковіймтумбочці улюблена книга, годинник і світло, все під рукою.

Безпека

Для батьків безпека своїх дітей, найважливіше. До речі більшість нещасних випадків відбувається вдома ,тому варто звертати увагу на деталі меблів. Зовнішні елементи заовалені, висувні ящики та двері захищені від раптового засування. Малюку не буде боляче , і бунтівний підліток не зможе повністю висунути чи грюкнути  дверима шафами або столами (завдяки самодотягуючій фурнітурі).

 


УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузером Internet Explorer 6!
Необхідно оновити версію браузера!
Введіть у цьому полі слова для пошуку меблів і просто зачекайте одну-дві секунди